Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. sprzedaży
Logistyka
Unico Logistics Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
Angielski
komunikatywność
Opis stanowiska

UNICO Logistics to międzynarodowy operator logistyczny. Od 2020 roku wchodzi w skład grupy DP World. Świadczy kompleksowe usługi logistyczne, w tym w transporcie morskim, lotniczym, kolejowym, rozwiązań projektowych, magazynowania i dystrybucji, pośrednictwie celnym, krajowych i międzynarodowych usług transportowych.

🌍 Gdynia, Plac Kaszubski 8/205

Obowiązki :

• Aktywną sprzedaż usług spedycyjnych,

• Poszerzanie bazy klientów,

• Organizację i prowadzenie spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami,

• Analizę potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru rozwiązań,

• Współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia najlepszego poziomu wykonania usług.

Oczekiwania:

• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

• Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientem,

• Znajomości MS Office i sprawnej obsługi komputera – praca z CRM

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziane

• Czynnego prawa jazdy kat B.

Oferujemy:

• Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• Umowę o pracę,

• Pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,

• Dofinansowanie do opieki medycznej i multisport.

• Niezbędne narzędzia pracy m.in samochód slużbowy.