Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Ekspert ds ecommerce
new
Marketing
Tutlo Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ecommerce
Opis stanowiska

Tutlo to jedna z najszybciej rozwijających się platform do nauki języka angielskiego na świecie i jedna z 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie (Financial Times Index 2022).

Nasze innowacyjne i unikalne podejście opiera się na lekcjach wideo na żywo z lektorami języka angielskiego bez planowania.

Na rynku europejskim jesteśmy od ponad 8 lat i obsługujemy ponad 55 000 osób uczących się języka angielskiego z pomocą ponad 2500 nauczycieli.

Tutlo jest zorientowane na ludzi. Pracujemy w zespołach pełnych pasji - wyróżnia nas niekorporacyjna atmosfera. Prowadzimy wiele ciekawych projektów rozwojowych, dlatego poszukujemy osób, które lubią przejmować inicjatywę, kwestionować status quo.

Jeśli się z tym potrafisz utożsamić - chcielibyśmy Cię poznać :)

Nasi klienci korporacyjni to wiele firm z listy Fortune 500.

Występują w: Financial Times (ft.com), Forbes, liście finalistów Ernst & Young PL i wielu innych.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Na ten moment do naszego zespołu poszukujemy:

zdalna / hybrydowo z biura ul. Nowogrodzka 42, Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku oraz trendów w obszarze e-commerce,
  • Aktywne proponowanie rozwiązań rozwojowych dla sklepu
  • Rozwój sprzedaży online,
  • Regularna analiza skuteczności prowadzonych działań,
  • Przygotowanie wniosków w oparciu o wyniki prowadzonych działań
  • Definiowanie zapotrzebowania na produkty
  • Analiza wymagań projektowych oraz przygotowywanie harmonogramów;
  • Współpraca z innymi działami w firmie w tym z Działem Sprzedaży, oraz Marketingiem, Prawnym i Finansowym
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami
  • Optymalizacja procesów e-commerce,
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie planowania i optymalizacji kampanii online,
  • Dbanie o aktualność danych produktowych ( opisów zdjęć, kart, cen) na stronach sklepu i materiałach marketingowych i sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i aktualizację strony sklepu

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku
  • Pozytywne nastawienie i terminowość;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
  • Doświadczenia z pracy w projektach angażujących inne działy w firmie (np.: Działem Sprzedaży, Marketingiem, Prawnym i Finansowym)
  • Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności,
  • Znajomość rynku e-commerce
  • Znajomość rynku mediowego (digital)
  • Umiejętność identyfikacji ryzyk i problemów;
  • Praktyczna znajomość analityki internetowej/e-commerce
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość branży edutech

Oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Wysoką sprawczość - możliwość realnego kształtowania strategii spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Dodatkowe dni urlopowe
  • Kafeteria z benefitami
  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię za wyniki
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

Serdecznie zapraszamy do zaaplikowania :)