Oferty Pracy - Rocket Jobs

Marketing
Sky Agency

Sky Agency
Warszawa
4 000 - 5 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Facebook Ads
Instagram Ads
LinkedIn Ads
tiktok ads
Pinterest Ads
social media
Content
samodzielność
Mile widziane
Angielski
data analyst
Google Analytics
Friendly offer
Opis stanowiska

W Sky zajmujemy się kompleksową obsługą naszych klientów w zakresie digital marketingu.

W dużym skrócie - robimy SEO, robimy Performance, PR i budujemy wizerunek firm naszych klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany żeby do nas dołączyć to i tak na drugiej karcie przeglądarki masz włączoną naszą stronę, więc nie ma co się rozpisywać.

Chyba, że nie masz włączonej to Ci to ułatwiamy https://skyagency360.pl :)

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Paid Social Media Specialist.

Nastawiamy się na samodzielność, efektywne prowadzenie kampanii i dowożenie efektów, których oczekują nasi klienci.

Twoje zadania:

  • Samodzielne przygotowanie media planów dla obecnych i potencjalnych klientów
  • Wyznaczanie optymalnych celów kampanii dla kanałów takich jak Meta Ads, TikTok, LinkedIn
  • Samodzielna realizacja kampanii reklamowych w różnych ekosystemach reklamowych (Meta, TikTok, LinkedIn)
  • Analiza i monitorowanie wydajności kampanii oraz identyfikacja obszarów wymagających poprawy na podstawie danych Google Analytics, Google Trends itp.
  • Raportowanie efektów kampanii w Looker Studio
  • Współpraca wewnętrzna z innymi specjalistami i klientami w celu zachowania skuteczności kampanii marketingowych
  • Dokonywanie analizy rynku i konkurencji oraz przygotowywanie rekomendacji w ramach prowadzonych kampanii
  • Tworzenie treści na potrzeby reklamowe
  • Komunikacja z klientami w ramach prowadzonych działań
  • Udział w tworzeniu ofert przetargowych i audytów
  • Wewnętrzna współpraca w zakresie prowadzonych kampanii z innymi specjalistami w agencji

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 1.5 roku lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii Meta Ads, LinkedIn Ads, Tik Tok Ads
  • Biegłości w obsłudze managera reklam na platformach Meta, LinkedIn, Tik Tok Ads
  • Planowania działań w kontekście lejka sprzedażowego
  • Wysokich zdolności analitycznych oraz komunikacyjnych w celu przedstawiania rozwiązań klientom
  • Skutecznego zarządzania budżetami mediowymi oraz skalowania budżetów w celu uzyskania efektów najkorzystniejszych dla klienta
  • Znajomości rozwiązań reklamowych i trendów w SoMe
  • Skutecznego prowadzenia działań skoncentrowanych na efektach

Fajnie jeśli:

  • Dobrze organizujesz swoją pracę
  • Chcesz brać udział w tworzeniu wizerunku i komunikacji agencji
  • Lubisz zagrać w Lola

Co oferujemy:

  • Współpraca B2B
  • Dni wolne od pracy w okresach między świętami - przykładowo 2 maja
  • Pracujemy w naprawdę luźnej atmosferze, serio luźnej
  • Bezpośrednią komunikację
  • Nie trackujemy czasów, bo każdy wie jak to działa przy pracy zdalnej, wymagamy dostępności w określonych godzinach
  • Praca w 100% zdalna
  • Dofinansowania do szkoleń zewnętrznych
  • Faktyczny impact na rozwój agencji
  • System stałych premii pozwalający skalować swoje wynagrodzenie - tu już wszystko będzie w Twoich rękach
4 000 - 5 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B