Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Communication Planner Online
Media
MediaPlus

MediaPlus
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
MediaPlus
MediaPlus

Wielokrotnie nagradzany dom mediowy. Dzięki wymianie wiedzy z zagranicznymi partnerami i wieloletniemu doświadczeniu na polskim rynku w ramach Group One, spółka z sukcesami realizuje strategie i działania mediowe dla krajowych i globalnych marek.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Opis stanowiska

Jesteśmy największą, niezależną grupą komunikacyjną w Polsce, funkcjonującą na rynku od 2013 roku. Pod jednym dachem łączymy strategię, media, kreację, e-commerce, technologię oraz event i wciąż inwestujemy w rozwój nowych kompetencji. Stawiamy na synergię działań komunikacyjnych jako One Team, który tworzą spółki mediowe, takie jak: Mediaplus, RL Media i Value Media, agencja one stop shop dla e-commerce SalesTube oraz agencje kreatywne: Change Serviceplan i GONG, agencja contentowa Labcon, Media Ready oraz eventowa GetLouder!

Model „Dom Komunikacji” i bliska współpraca w ramach grupy sprawia, że jako Group One oferujemy kompleksową, zintegrowaną obsługę. O najwyższej jakości działań świadczą liczne nagrody, na które pracuje zaangażowany zespół ludzi. Dziś jest nas już ponad 400 osób!

Jakie wyzwania stoją przed Tobą?

  • samodzielne planowanie, realizacja i rozliczanie kampanii
  • przygotowywanie analiz, rekomendacji i prezentacji na potrzeby zespołu i klienta
  • codzienny kontakt z klientem i mediami
  • negocjowanie warunków zakupu z mediami
  • uczestniczenie w przygotowaniu strategii dla klienta i new business

Co jest dla nas ważne?

  • minimum 2-letnie doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii online w domu mediowym
  • doświadczenie w planowaniu kampanii performance będzie dodatkowym atutem
  • znajomość niezbędnych narzędzi do planowania i analizowania kampanii (Nettrack, PBI Megapanel). znajomość Google Analytics i platformy DoubleClick będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel i PowerPoint)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność prezentacji
  • komunikatywność
  • wysoki poziom samodzielności

Co u nas czeka na Ciebie:

  • możliwość nieustannego rozwoju wiedzy i poszerzania kompetencji
  • liderzy i współpracownicy, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach
  • wzajemna wymiana wiedzy z najlepszymi ekspertami e-commerce na rynku, np. dzięki:
  • Śniadaniom Mistrzów - prezentacje projektów, które zakończyły się spektakularnym sukcesem, bądź spektakularną porażką :)
  • Systemowi szkoleń wewnętrznych z każdej specjalizacji oraz szkoleń strategicznych - Szkoła Planowania i Strategii (program prowadzony przez zespół strategii Group One)
  • Megazespołom - regularne spotkania strategiczne wszystkich osób obsługujących danego Klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują
  • wypracowanemu wewnętrznie systemowi ewaluacji: rozmowy rozwojowe (2x w roku), jasna ścieżka kariery, opis ról i odpowiedzialności, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji
  • dedykowanym szkoleniom indywidualnym - w zależności od potrzeb i specjalizacji
  • programom rozwojowym (People Manager, Best Performer)
  • świetną, nie korporacyjną atmosferę i otwartą komunikację
  • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony
  • program onboardingowy oraz Buddy, ułatwiający szybki start
  • dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi - jesteśmy największym resellerem technologii Google Marketing Platform w CEE
  • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport, a także parking rowerowy, gaming room
  • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenia czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00)
  • prace zdalną + zielone biuro w centrum Warszawy
  • pracę hybrydową - nawet po pandemii!
  • laptop i dostęp do Google Workspace - możemy pracować wszędzie! :)