Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Spedytor
new
Logistyka
Made-Trans

Spedytor

Made-Trans
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
spedycja
zaangażowanie
proaktywnosć
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń w zakresie spedycji drogowej dla swoich Zleceniodawców
  • Stałe i aktywne pozyskiwanie nowych Zleceniodawców i Przewoźników
  • Dbałość o rentowność zleceń i terminowe płatności od Zleceniodawców

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora (nie dyspozytora!, nie plannera!)
  • Aktualna i aktywna baza własnych Zleceniodawców
  • Motywacja do realizacji wysokiego poziomu premii

To oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prowizja na poziomie do 21% wypracowanego zysku
  • Proste i uczciwe zasady pracy i płacy
  • Składniki wynagrodzenia: podstawa+prowizja+premia uznaniowa
  • Stabilna praca w firmie o statusie "bardzo dobry płatnik"

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

O nas:

W Made-Trans lubimy naszych pracowników i oni lubią nas :-). Znasz pracę spedytora, umiesz pracować efektywnie - zarówno w biurze, jak i w domu, chcesz samodzielnie zarządzać swoim czasem i codziennymi zadaniami - czekamy na Ciebie :-). Made-Trans to 15 lat doświadczenia w budowaniu przedsiębiorstwa w oparciu o uczciwe i przejrzyste zasady. Cieszymy się lojalnością Klientów i zaufaniem Przewoźników. Chcesz dołączyć do nas? Chcesz z radością wstawać do pracy? Wyślij życiorys, nie czekaj!

Szukamy lojalnych i zaangażowanych pracowników na wiele lat.