Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Kadr i Płac
new
HR
Talent Flow

Talent Flow
Żywiec
5 000 - 6 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
payroll
kadry
Płace
Optima
Płatnik
Mile widziane
Angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy Kandydatów i Kandydatki na stanowisko:

Lokalizacja: Żywiec

Opis zadań

  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • przygotowanie dokumentow oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, dzieło, B2B)
  • przygotowanie rozliczeń oraz terminowej sprawozdawczości w zakresie ZUS, PIT
  • rozliczanie czasu pracy, rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich
  • sporządzanie zaświadczeń oraz wszelkich innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników, L4, emeryturami, rentami
  • ścisła współpraca z Działem HR i BHP

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, zasad rozliczenia czasu pracy oraz przepisów ZUS
  • znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office (Word, Excel)
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • skrupulatność

Oferta

Atrakcyjne wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera pracy

Liczne benefity

5 000 - 6 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP