Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ Asystentka działu
new
HR
E plus M Sp. z o.o.

Łoziska
4 300 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Microsoft Office
dobra organizacja pracy
Angielski
komunikatywność
Opis stanowiska

🌍 Łoziska, Fabryczna 5

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach administracyjnych i organizacyjnych;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów;
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego i przygotowywanie raportów zgodnie z wymaganiami działu;
  • Śledzenie postępów projektów i raportowanie o nich;
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności i efektywności działań;
  • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego w zależności od potrzeb;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację;
  • Umiejętność obsługi komputera, praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Terminowość, komunikatywność, samodzielność, dokładność;
  • Predyspozycje do pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy.
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy współpracy z kontrahentami firmy;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Otwartość na Twoją pomysłowość i kreatywność;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Zaawansowane narzędzia do organizacji pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy;
  • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego zgodnego ze ścieżką kariery;
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w komfortowym biurze;
  • Kontakty z firmami współpracującymi z całego świata;
  • Prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów oraz dostępem do specjalistów;
  • Szkolenia branżowe;
  • Możliwość wspierania akcji charytatywnych przy wsparciu firmy;
4 300 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP