Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel handlowy branży TSL
Sales
Hegelmann Group

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Jesteśmy firmą międzynarodową oferującą szeroką gamę usług transportowych, logistycznych, magazynowania, hotelarskich oraz innych świadczeń. Dzięki ciągłym inwestycjom i innowacjom możemy zaoferować naszym klientom najlepsze usługi.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
TSL
Angielski
RAIL
AIR
SEA
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy "Przedstawiciel handlowy" w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie budżetu sprzedaży z Dyrektorem Sprzedaży działu Multimodal na okres budżetowy (rok, kwartał, miesiąc);
  • Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży oraz Dyrektora Operacyjnego;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Pozyskiwanie wg podziału na produkty SEA, AIR oraz RAIL;
  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie nauk ekonomicznych;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min B2;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Znajomość branży TSL dla produktów SEA, AIR oraz jako dodatkowy atut RAIL, potwierdzona praca w firmach sektora TSL.

Oferujemy

  • Pracę z międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną i pomocną kulturę biznesu;
  • Pakiet świadczeń.