Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Client Success Developer
Sales
Harbingers

Harbingers
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
account manager
Angielski
Opis stanowiska

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Chcemy być wyjątkowi, wpływać na życie ludzi, tworzyć idee, które zmienią świat. Lubimy o sobie mówić: „E-commerce #GameChangers”. Wierzymy, że doskonała Obsługa Klienta to najważniejsza część pracy agencji. Jeśli zgadzasz się z tą ideą, na pewno będziesz się dobrze czuć w naszym Zespole.

Twoim głównym zadaniem będzie identyfikowanie potrzeb klientów agencji i budowanie skutecznych planów ich realizacji. Będziesz uczestniczył w rozwoju największych e-commerce’ów w Polsce i Europie.

Twoje wyzwania:

  • Budowanie wartościowej relacji z Partnerami Harbingers
  • Identyfikowanie potrzeb Partnerów
  • Czuwanie nad sprawną realizacją celów zawartych w umowie
  • Bieżąca współpraca ze specjalistami

Co od nas dostaniesz:

  • Pracę z dużymi i znanymi markami które chcą podbijać świat
  • Świetną atmosferę pracy i zgrany zespół
  • Dostęp do najlepszych narzędzi marketingowych
  • Zaufanie i swobodę
  • Bardzo dobre warunki formalne (umowa, wynagrodzenie)
  • Nowoczesne biuro (centrum miasta, zaopatrzona kuchnia)
  • Pakiet benefitów (Multisport Plus, Luxmed, lekcje angielskiego)

O Tobie:

  • Jesteś zawsze ciekawy swojego rozmówcy
  • Interesujesz się trendami marketingowymi
  • Działasz szybko i nie odkładasz spraw na później
  • Lubisz przekraczać oczekiwania