Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. jakości
Inżynieria
EPL Poland

EPL Poland
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
excel
komunikatywność
organizacja pracy
Opis stanowiska

🌍 Międzyrzecz

Opis stanowiska:

Specjalista ds. Jakości odpowiada za zapewnienie jakości produkowanych w zakładzie produktów oraz rozwój systemu zapewnienia jakości poprzez:

  • analizę zatrzymań wewnętrznych i podejmowanie działań naprawczych i prewencyjnych
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów (zgodnie z metodą 8D),
  • tworzenie dokumentacji jakościowej (instrukcji, procedur i innych),
  • docelowo prowadzanie szkoleń dla inspektorów jakości, pracowników Działu Produkcji
  • pozostałych działów mających wpływ na ostateczną jakość wytwarzanych tub, zgodnie z funkcjonującym systemem szkoleń wewnętrznych,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych procesu wytwarzania tub i funkcjonowania systemu zapewnienia jakości,
  • sporządzanie tygodniowych i miesięcznych raportów dotyczących wyników jakościowych.

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywny język angielski lub niemiecki oraz polski w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w dziale jakości min. 2 lata,
  • znajomość Excela,
  • zmysł techniczny,
  • znajomość narzędzi jakościowych (np. analiza Pareto, 5 Why , diagram Ishikawy),
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • mile widziane podstawowe doświadczenie pracy w systemie SAP,
  • samoorganizacja pracy i ustalanie priorytetów przydzielonych zadań i obowiązków,
  • samodzielność w podejmowaniu stanowiskowych decyzji.

Jako Twój przyszły pracodawca oferujemy:

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia,
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz lunchową.