Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Rozwijacz(ka) biznesu
Sales
2Simple Sp. z o.o.

10 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Angielski
sprzedaż
CRM
B2B
prospecting
Sales
Friendly offer
Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu jako Rozwijacz(ka) biznesu!

Jesteśmy 2Simple - nowo powstały Software House zajmujący się developmentem projektów na zlecenie klientów, body leasingiem oraz consultingiem IT. Jest nas dwóch - znamy się na IT, szukamy kogoś kto zna się na sprzedaży. Razem podbijemy rynek! :) Jeżeli jesteś osobą z doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów B2B, lubisz rozmawiać z ludźmi a branża IT nie jest Ci obca, jest to zdecydowanie oferta dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie planu sprzedaży i prospectingu B2B;
  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi Klientami;
  • Reprezentowanie 2Simple podczas spotkań biznesowych;
  • Zarządzanie wzrostem sprzedaży i rentownością klientów, zgodnie z celami biznesowymi;
  • Ukierunkowanie na realizację celów sprzedażowych przyczyniających się do rozwoju Firmy;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami;
  • Samodzielność w zarządzaniu własnym czasem pracy;
  • Znajomość branży IT, procesu wytwarzania oprogramowania oraz terminologii;
  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1, aby umożliwiał swobodną komunikację z zagranicznymi klientami;
  • Biegłe poruszanie się w programach typu CRM jak np. HubSpot.

Oferujemy:

  • Poza podstawową stawką oferujemy atrakcyjny system prowizyjny zależny od wyników, gdzie sky is the limit - firma zarabia a Ty razem z nią;
  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji – Twoje pomysły się dla nas liczą!;
  • Swobodę w działaniu - wiesz jakie są Twoje zadania ale Ty decydujesz jak je wykonać;
  • Pracę w pełni zdalną;
  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ‘na Ty’;

Zachęcamy do aplikowania! 😊

10 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B