Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Spedytor Międzynarodowy
Logistyka
Wolfino Logistics sp. z o.o.

4 500 - 9 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 500 - 9 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż
Angielski
dobra organizacja pracy
komunikatywność
skuteczna komunikacja
multitasking
odpowiedzialność
organizacja pracy
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie kontrahentów
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Stała komunikacja i negocjacje z kontrahentami
  • Planowanie i koordynacja transportu
  • Obsługa klientów
  • Przygotowywanie wycen transportowych
  • Dbanie o najwyższą jakość usług transportowych i spedycyjnych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w spedycji - mile widziane! :)
  • Znajomość min. jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z kontrahentami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność tworzenia wycen transportowych i planowania transportu
  • Wysoka kultura osobista
  • Aktywność i zaangażowanie w działaniu

To oferujemy:

  • Podstawę + premię uzależnioną od wyników
  • Pracę w młodej firmie nastawionej na rozwój
  • Pracę w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

PRACA W MIEJSCOWOŚCI MYSZKÓW.

4 500 - 9 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP