Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Export Manager B2B
Inne
SALES HR

SALES HR
13 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
samodzielność
dobra komunikacja
cele sprzedażowe
Opis stanowiska

Naszym klientem jest skandynawska firma, działająca na rynkach całego świata.

Szukamy osoby na stanowisko: Export Manager B2B (j.angielski)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· nawiązywanie, utrzymywanie oraz rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami (cały świat łącznie z USA)

· negocjowanie warunków współpracy, finalizacja umów

· realizacja planu sprzedażowego

· monitorowanie danych rynkowych, działań konkurencji

· reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach i wystawach

· wyjazdy służbowe do klientów

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

· doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej do klientów B2B min 2 lata

· umiejętność pracy na celach sprzedażowych

· bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1

· umiejętność samodzielnej pracy, bardzo dobre zdolności komunikacyjne

· gotowość do podróży służbowych na całym świecie (do 80 dni w roku maksymalnie)

· gotowość do pracy w biurze

OFERUJEMY

· wynagrodzenie podstawowe : 13 000 - 15 000 PLN netto na B2B

· dodatkowe atrakcyjne premie kwartalne

· niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon

· pokrywanie kosztów służbowych (samoloty, podróże, hotele)

· elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku

· możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu

· benefity : karta sportowa + ubezpieczenie

· duża samodzielność pracy u skandynawskiego pracodawcy

13 000 - 15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B