Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Manager
new
Sales
Mitgo

Mitgo
Warszawa
9 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 000 - 11 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
sprzedaż
afiliacja
Opis stanowiska

Mitgo Group jest spółką zarządzającą dla partnerskich rozwiązań marketingowych i reklamowych, założoną w 2022 r. w celu zarządzania globalnymi operacjami dla sieci marketingu partnerskiego Admitad (założonej w 2010 r.), sieci reklamy natywnej Takeads, usług aplikacji mobilnych Mobmio, rozwiązań reklamowych Tapfiliate, rozwiązań opartych na kuponach dla mediów premium FairSavings i platformy usług cashback CheckRewards.

Firma, z siedzibą w Neckarsulm w Niemczech, zatrudnia ponad 500 specjalistów w ponad 10 biurach w USA (Chicago), Europie (Amsterdam, Warszawa, Kijów, Mińsk i Tbilisi), Brazylii (São Paulo), Meksyku (Mexico City), Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Dubaj) i Indiach (Gurugram).

Admitad jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań performance marketingu, technologii monetyzacji, usług partnerskich i zarządzania zarobkami z siecią partnerską obejmującą ponad 3000 reklamodawców i ponad 100 tys. aktywnych wydawców.

Poszukujemy Sales Managera, który wzmocni nasz zespół oraz będzie pozyskiwał i współpracował z naszymi klientami.

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii oraz taktyk sprzedaży w celu napędzania wzrostu przychodów na polskim rynku dla firmy marketingu afiliacyjnego SaaS;
  • Identyfikowanie i docieranie do potencjalnych klientów i partnerów w obszarze marketingu afiliacyjnego oraz nawiązywanie z nimi silnych relacji biznesowych;
  • Współpraca z zespołami marketingowymi w celu dostosowania działań sprzedażowych i marketingowych oraz zapewnienia spójnego przekazu i skutecznego generowania leadów;
  • Prowadzenie badań rynkowych i analiz konkurencji w celu identyfikacji możliwości, trendów i potencjalnych wyzwań na polskim rynku;
  • Przygotowywanie i dostarczanie przekonujących prezentacji sprzedażowych, propozycji i demonstracji potencjalnym klientom;
  • Negocjowanie i zamykanie transakcji z klientami, a także zapewnianie wzajemnie korzystnych warunków;
  • Monitorowanie wskaźników wydajności sprzedaży i wdrażanie działań naprawczych w razie potrzeby;
  • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi, takimi jak rozwój produktu i obsługa klienta, w celu zapewnienia satysfakcji klienta i maksymalizacji możliwości sprzedaży dodatkowej i krzyżowej;
  • Dostarczanie regularnych raportów i prognoz sprzedaży kierownictwu wyższego szczebla oraz podkreślanie osiągnięć, wyzwań i zaleceń;
  • Uczestniczenie w konferencjach branżowych, targach i wydarzeniach networkingowych w celu budowania relacji, generowania potencjalnych klientów i promowania oferty firmy;
  • Bycie na bieżąco z produktami, funkcjami i aktualizacjami firmy, aby skutecznie informować klientów o ich wartości;
  • Przestrzeganie zasad, procedur i standardów etycznych firmy we wszystkich działaniach sprzedażowych.

Czego oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka polskiego (w mowie i piśmie);
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Udokumentowanych sukcesów w sprzedaży, najlepiej w branży SaaS lub marketingu afiliacyjnego;
  • Dobrej znajomości polskiego rynku i jego dynamiki;
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
  • Umiejętności budowania i utrzymywania silnych relacji z klientami i partnerami;
  • Znajomości branży marketingu afiliacyjnego;
  • Biegłości w technikach i strategiach sprzedaży;
  • Znajomości oprogramowania CRM i narzędzi sprzedażowych;
  • Nastawienia na wyniki i zorientowanie na cel;
  • Umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności samodzielnej pracy i podejmowania inicjatywy;
  • Gotowości do podróżowania po Polsce na spotkania z klientami i wydarzenia branżowe, w zależności od potrzeb;
  • Wykształcenie wyższe licencjackie w dziedzinie biznesu, marketingu lub pokrewnej (preferowane).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe określone w ogłoszeniu + atrakcyjny system premiowy;
  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Hybrydowy format pracy (biuro/dom);
  • Edukację firmową - kursy i szkolenia, spotkania i konferencje;
  • Prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty Multisport po okresie próbnym;
  • Program Buddy ułatwiający wdrożenie, komunikację i poznanie współpracowników;
  • Imprezy firmowe i spotkania integracyjne.
9 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

8 000 - 11 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP