Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. Ekonomicznych
new
Finanse
BUDIMEX S.A.

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowlanej. Zatrudniamy ‎‎7 500 osób, realizując blisko ‎‎300 kontraktów rocznie. Nasza firma działa we wszystkich kluczowych sektorach budownictwa. Mamy rozbudowany obszar wsparcia, gdzie zatrudniamy specjalistów i ekspertów w Biurze Informatyki, Pionie Finansowym, Biurze Warunków Kontraktowych, Oddziałach Gwarancji, Pionie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i wielu innych miejscach. Dołącz do Budimeksu i rośnij razem z nami!👷‍♀️👷‍♂️💛

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
rachunkowość
księgowość
Microsoft Office
Opis stanowiska

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Ekonomicznych (m/k)

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
  • ewidencja księgowa wszystkich dokumentów dotyczących realizowanych kontraktów,
  • analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń,
  • współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania,
  • bieżące raportowanie i analiza wyniku produkcyjnego kontraktu,
  • monitorowanie procesu płatności,
  • analiza dokumentacji kontraktu od strony prawno-finansowej.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne/finansowe (opcjonalnie: w trakcie studiów),
  • znajomość podstawowych zasad księgowych i przepisów podatkowych oraz praktycznej umiejętności księgowania,
  • zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziane.

Oferujemy:

  • system premiowy,
  • dzień wolny w urodziny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • sekcje sportowe,
  • wymiany międzynarodowe,
  • ciekawy program szkoleń,
  • dobrą atmosferę w pracy.